SUZUKI S-CROSS I VITARA

Oferta e pamposhtur e Suzuki sapo u bë edhe më e mirë! Nëse jeni duke menduar për të blerë një makinë hibride, oferta e Suzuki është ajo që me siguri do t’ju kënaqë! Që nga 1 dhjetori 2023, Suzuki tashmë proverbialisht i përballueshëm po lançon një promovim të ri në modelet hibride Vitara dhe S-CROSS. Modelet e përmendura do të mund t’i blini me 2 këste, ku këstin e dytë e paguani me vitin […]

Lexo me shum

Modelet

S-Cross

Suzuki Swift

Suzuki Vitara

Suzuki Jimny

Suzuki Ignis